Natura jest obok Ciebie

0

Naturalny rattan jest częścią świata natury

Osobiście uwielbiamy świat natury, przyrody, tego wszystkiego naturalnego co nas otacza. Bliskie nam są gusta sielskie, górskie, prowansalskie i rustykalne, a nawet kaszubskie. We wszystkim co naturalne znajdujemy to wyjątkowe piękno. W przeciwieństwie do wszechobecnej dzisiaj sztuczności, my kierujemy swoją uwagę w stronę naturalności. Otaczający świat daje nam niesamowicie wiele od siebie, starajmy się to doceniać i zobaczyć.

Zabierając do swojego wnętrza naturalny rattan, meble z niego produkowane oraz łącząc to z prawdziwymi i świeżymi kwiatami tworzymy przyjazną dla nas samych przestrzeń. Oczywiście nie tylko rattan pełni taką funkcję, najczęściej wybierając po prostu elementy pochodzące bezpośrednio od natury możemy czynić podobnie i każdorazowo wprowadzać do domu wyjątkowy styl i zalążek harmonii.

Nasz nastrój, nasze samopoczucie, nasze odprężenie, to wszystko jest niezwykle istotne dla naszego zdrowia.

natura, przyroda, koń, kobieta

Harmonia przestrzeni, siła natury, psychologia & natura

Zawsze i wszędzie podkreślamy, aby jeżeli się da, to ruszać na spacer do lasu, iść pobiegać do parku, usiąść i poczytać książkę na polanie. Jeżeli tego typu czynności nie są Ci bliskie, to musisz to zmienić. Ważne, aby pozostać aktywnym. Zdarza się, że czasami nie mamy na to czasu, to zrozumiałe - życie jest wymagające. Właśnie dlatego Twój dom również powinien zawierać elementy natury, być jej bliski, to Ci pozwoli również i w domu być bardziej uważanym na swój odpoczynek i odprężenie.

Nasze psychiczne nastawienie do życia jest jednym z ważniejszych elementów naszego życia, szkoda, że w szkole tego nie uczą. W związku z tym brakiem, na naszym blogu będziemy dodawali treści z tytułu psychologii & natury, będziemy podpowiadali co sami robimy, aby czuć się lepiej, aby nasze życie było bardziej radosne. Zapraszamy Cię do regularnego zaglądania na naszą stronę, treści które będziemy zamieszczali będą na Ciebie wpływały pozytywnie, a życie będzie nabierało co raz to bardziej kolorowych barw. Zapraszamy ściskając i przytulając Cię jednocześnie.

Wspierający cytat

„Wdzięczność otwiera pełnię życia. Sprawia, że to, co mamy, wystarcza. Zamienia opór w akceptację, chaos w porządek, konfuzję w klarowność. Może zamienić posiłek w ucztę, mieszkanie w dom, obcego w przyjaciela. Wdzięczność nadaje sens przeszłości, przynosi pokój dzisiaj i tworzy wizję jutra.” - Melody Beattie

Rozwiń i pokaż podobne wpisy
 
Morze Jastrzębia Góra spacer psychologia

Spacer wzdłuż morza z nieodłącznym towarzyszem - naturą

Pamiętaj, że jedyną osobą odpowiedzialną za Twoje samopoczucie, nastrój i zdrowie jesteś tylko Ty. My tylko podpowiadamy, co robić, aby czuć się lepiej. Inspirujemy, nie pouczamy.

ogród podlewanie symbol relacji międzyludzkich

Z ogrodem jak z ludźmi

Czym byłoby nasze życie bez więzów, relacji międzyludzkich. A ile jest podobieństwa w tym względem ogrodu ? Ogród wydaje się idealnym symbolem naszych relacji.

Poranek wschód słońca, zdrowie psychiczne

Poranek z naturą, wschód słońca odmieni Ci dzień

Dlaczego warto wstawać rano, co takiego magicznego mają poranki? Wschód słońca dobrze na Ciebie wpłynie, dbaj o swoje zdrowie psychiczne.

Psy zima aktywność radość

Czego możemy się nauczyć od psów ?

Od naszych czworonożnych przyjaciół, cudownych psów, psiaczków i piesków możemy się wiele nauczyć. Psia natura podpowiada nam, jak radośniej przeżywać życie. Czego konkretnie możemy się nauczyć podpowiadamy w tym artykule.

Czytanie na łonie natury

Czytanie - idealny sposób na redukcję kortyzolu

Poszukując dobrego nastroju warto wybierać zdrowe na to sposoby. Takie, które służą nam w trakcie jego polepszania, jak i po nim. Czytanie z pewnością do takich należy, zobacz jakie korzyści płyną z czytania, i na co prawdopodobnie dzięki temu nie zachorujesz.

Deszcz ogród chwila refleksji psychologia natura

Chwila refleksji, to Twoja chwila

Odpowiednie nastawienie psychiczne jest jedną z najważniejszych kwestii w życiu, naszym obowiązkiem jest o nie regularnie dbać. Deszcz, chwila zwolnienia, refleksja, kontakt z naturą potrafią czynić cuda. Podaruj sobie siebie samego, dbaj o swoje nastawienie i motywację, oczywiście w zgodzie z naturą.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony

tutaj zmienna

Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl