Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Chmura tagów
Rattan ze stołami jadalnianymi, jadalnia, taras i ogród 0

Rattan ze stołami jadalnianymi

Jednym z pomysłów na wykorzystanie w swoim domostwie rattanu naturalnego, ale również i tego syntetycznego, jest przestrzeń jadalniana. Dotyczy to oczywiście również stołów mieszących się w kuchni oraz na tarasie, w ogrodzie Połączenie rattanu, niezależnie czy to bardziej czy mniej plecionego, mniej czy więcej stylowego, z pięknymi lekko surowymi stołami drewnianymi jest wręcz ponadczasowe. Stylistka taka najczęściej będzie lekko sielska, przez niektórych określana jako modna Boho. Będzie wyczuwalna naturalność, a ulubiona kawa i herbata będą lepiej smakować.

Otoczenie wpływa na nasze odczucia, również te smakowe.

Meble rattanowe przy stole jadalnianym na tarasie

Stół jadalniany to nie tylko mebel, to też miejsce spotkań

Stoły domowe pełnią oczywiście szereg funkcji, jedną z nich są spotkania rodzinne i towarzyskie. To właśnie przy stołach najczęściej siadamy w większym gronie, jemy wspólne posiłki, czy gramy w planszówki i karty. Z tego między innymi powodu ważne, aby to miejsce było w pełni komfortowe, dla oczu, duszy i ciała. Ważne, aby tym momentom towarzyszyła radość, a przynajmniej, aby było jej więcej niż smutku, który oczywiście jest nieodłącznym elementem życia.

Czy do stołów lepsze będą fotele rattanowe czy krzesła ?

Naszym zdaniem wewnątrz domu lepiej sprawdzą się krzesła, z kolei w przestrzeni ogrodowej, tarasowej bardziej interesujące będą fotele. Powodem tego poglądu jest fakt, iż fotele zajmują stosunkowo sporo więcej miejsca, dodatkowo ich użytkowanie jest bardziej relaksujące. Zajmując więcej miejsca jednocześnie zabieramy inną przestrzeń, w mniejszych domach może to być na wagę złota. Dodatkowo użytkując fotele z reguły bardziej się na nich rozkładamy, co ma formę bardziej spotkania towarzyskiego, krzesła mogą pełnić również rolę spotkań tych bardziej oficjalnych.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl