Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Chmura tagów
Rattan w połączeniu z drewnem 2
Meble rattanowe z drewnianymi

Rattan & Drewno

Wnętrza z naturalnym rattanem nadają wyjątkowego smaku, zachęcają do pełniejszego korzystania z przestrzeni domowej.

Rattan z drewnem

Jak zawsze w naszych wpisach staramy się pomijać typowo techniczne wskazówki, które bywają męczące dla oka i umysłu, w miejsce których zbieramy wszystko do lekkiego pudełka i je Tobie otwieramy. Oczywiście przy kubku pysznej herbatki, z cytrynką.


Otóż rattan kocha się z drewnem, i to namiętnie. Są jak dobra para, jak starzy przyjaciele, jak błękit i woda. Dzieje się tak, ponieważ oba materiały cechuje naturalność oraz jej właściwości. Szczegóły jak zawsze oczywiście tkwią w szczegółach, albowiem meble z drewna mogą mieć różną formę wykończenia. Zgadza się. W naszym wskazaniu dotyczącym idealnego połączenia odnosimy się do klasycznych styli meblowych takich jak: kolonialne, rustykalne czy antyczne. Współczesne trendy typu glamour już gorzej nawiązują współpracę z rattanem naturalnym, powodem jest choćby ich wysoki połysk, jak również stylistyka i często również srebrna barwa. Ich nasz wpis nie dotyczy.

Niezależnie, czy będziemy łączyli naszą drewniana kuchnię, gabinet z drewnianym biurkiem, czy salon z drewnianą zabudową, rattan wszędzie tam doda atrakcyjności, a nie przeciwnie.

Twórz naturalne przestrzenie i czuj się dobrze

Jeżeli wybierzemy się na spacer, najlepiej taki dłuższy, bez wątpienia poczujemy się lepiej. Nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Zmieni się nasza perspektywa postrzegania, to między innymi dzięki wysiłkowi i świeżości natury. Podobnie jest z naszymi codziennymi przestrzeniami, czyniąc je naturalnymi, dajemy sobie przestrzeń do większej harmonii. Odprężenie staje się łatwiejsze. Warto o tym pamiętać.

Na koniec, niezależnie od tego jak zagospodarujesz swoją przestrzeń, życzymy Ci w tym właśnie momencie uśmiechu, takiego ze zmarszczkami koło oczu, tego szczerego. Sam fakt, że możesz to przeczytać, bo masz sprawne oczy jest już cudem samym w sobie, zależy nam, abyś to zauważał/a. Oddychaj głęboko i się uśmiechaj! Uściski !

Komentarze do wpisu (2)

30 września 2021

Tak, mam i to i to i super to wyglada :)

22 października 2021

I join. I agree with told all above. Let's discuss this question.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl