Fotele, krzesła rattanowe

Ogrodowe meble rattanowe, a w tym krzesła, fotele rattanowe oraz im podobne, to niezbędne pozycje każdego wyposażenia. Te z rattanu naturalnego charakteryzują się swoim niebanalnym wyglądem, lekkością oraz wytrzymałością. Pomimo iż są produkowane wyłącznie z naturalnego surowca, ich odporność jest bardzo zbliżona do tych, produkowanych ze sztucznych tworzyw. Ogrodowe meble mają być głównie praktyczne i trwałe co Państwu gwarantujemy.
Rattan wewnątrz

Takie miejsca jak balkony, tarasy, ogrody, kąciki czytelnicze, czy po prostu domy co raz częściej doceniają rattan. Każde miejsce, które ma się w naturalny sposób wyróżniać i budzić ciepłe odczucia, zawiera przedmioty z naturalnych tworzyw, meble rattanowe idealnie się do tego nadają.

Fotel rattanowy

Ciekawostka

Fotele z rattanu idealnie łączą się z elementami drewnianymi, stylami rustykalnymi czy prowansalskimi. Dobrze się rozumieją ze wszystkim co naturalne. Ich struktura, jak również barwa, ze względu na rzeczywisty udział przyrody w ich tworzeniu, nigdy nie jest jednolita. Każdy więc mebel jest na swój sposób unikalny, tak samo jak unikalna jest struktura rattanu użytego do danej produkcji.

Polacy często wykorzystują fotele rattanowe również w sypialniach, czasami również jako elementy eklektyczne, gdzie na przykład kładą swoje ubrania. W takim przypadku fotele spełniają wielorakie funkcje, od tych użytkowych po stylizujące i dekoracyjne.

Ciekawostka

Fotele z rattanu idealnie łączą się z elementami drewnianymi, stylami rustykalnymi czy prowansalskimi. Dobrze się rozumieją ze wszystkim co naturalne. Ich struktura, jak również barwa, ze względu na rzeczywisty udział przyrody w ich tworzeniu, nigdy nie jest jednolita. Każdy więc mebel jest na swój sposób unikalny, tak samo jak unikalna jest struktura rattanu użytego do danej produkcji.

Polacy często wykorzystują fotele rattanowe również w sypialniach, czasami również jako elementy eklektyczne, gdzie na przykład kładą swoje ubrania. W takim przypadku fotele spełniają wielorakie funkcje, od tych użytkowych po stylizujące i dekoracyjne.

Krzesła i fotele rattanowe do domu i ogrodu

Dom to nasze serce, nadaje odpowiednie tempo naszemu życiu. Czasami, w momentach naszej słabości, musi nas otulić ciepłem i bliskością, innymi razy ma być przestrzenią zabawy i przyjemności. Z domu wychodzimy i do domu wracamy, jest fundamentem naszego bytu i równie istotnie oddziałuje na nas samych. Przez dom rozumiemy przestrzeń, gdzie czujemy się bezpiecznie. Może to być zarówno mieszkanie w bloku, dom na obrzeżach miasta, a nawet wynajmowany pokój. To akurat nie ma znaczenia, przeciwnie do roli jakie dane miejsce ma odgrywać. Wszyscy potrzebujemy domu. Dom z rattanowymi elementami, dom z meblami z rattanu naturalnego pozwala daną przestrzeń uczynić dobrze zbalansowaną. Jeszcze nie tak dawno temu żyliśmy więcej na świeżym powietrzu, dzisiaj podświadomie za tym tęsknimy. Meble naturalne, w tym fotele rattanowe świetnie nadają się od lekkie powrotu do korzeni. Są tworem natury, posiadają unikalne właściwości, nawiązują i łączą się z tym co za betonowymi ścianami.

  • promocja
  • promocja
  • promocja
Rattanowy fotel wzbogacony i wykończony abaką, Deron Rattanowy fotel wzbogacony i wykończony abaką, Deron
Cena: 1 149,00 zł 1 587,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl