Meble rattanowe

Głównymi cechami rattanu, jako materiału wykorzystywanego do produkcji mebli bądź produktów podobnych, jest lekkość, naturalna struktura, oraz szeroko pojęta stylowość. W dobie XXI coraz częściej wraca się do mebli naturalnych, nie trudno dzisiaj znaleźć salony, gdzie w miejsce skóry przebijają się np sofy wyplatane właśnie z rattanu, czy wikliny. Głównym powodem jest fakt, iż styl eklektyczny znajduje swoje miejsce w wielu gospodarstwach domowych.
Unikalne wzory

Meble rattanowe cechują się przede wszystkim lekkością i łatwością przenoszenia. Rattan jest lekkim materiałem o dużej wytrzymałości. Charakteryzuje go również orientalny wygląd i naturalność. Meble z niego wyprodukowane świetnie współgrają z elementami drewnianymi czy kamiennymi, a style rustykalne, prowansalskie, tworzą z nim piękne, stylowe wnętrza.

Meble rattanowe

Rattan - koniecznie!

Rattanowe meble, czy też błędnie przez niektórych nazywane ratanowe a nawet wiklinowe, są w 100 % meblami użytkowymi. Nie dość, że ich użytkownicy często zamawiają je do ogrodu, na taras czy na balkon, to co raz częściej da się zauważyć, że są również wykorzystywane w domu i mieszkaniu. Uwielbiane również przez właścicieli ośrodków wypoczynkowych i pensjonatów. I słusznie, są bowiem jedyne w swoim rodzaju, lekkie, trwałe, unikalne i śliczne. Jesteśmy ich bezpośrednim importerem i producentem, oferujemy je w najlepszych możliwych cenach, meble te są wyłącznie u nas w dodatku są wyjątkowo tanie, w super cenach, dostępnych dla kieszeni większości Polaków. Okresowo oferujemy też wyprzedaże, ciekawe promocje i rabaty.

Meble z rattanu naturalnego idealne do domu

Dom pełen naturalności, dom połączony ze świeżością, dom w którym kładziony jest nacisk na naturalne materiały zawsze będzie domem ciepłym i przyjaznym. O takim domu podświadomie marzymy, albowiem jest w symbiozie z nami samymi, w takim domu dobrze się czujemy. Kochamy, jak w kominku się pali, kochamy zapach świeżych kwiatów, smak i zapach krojonych warzyw. Identycznie jest z meblami rattanowymi, tymi naturalnymi. Tworzą przyjemną i ciepła atmosferę, przyjemną przestrzeń codzienności, wprowadzają nowe smaki i otwierają okno, aby wpuścić świeży powiew do środka.

Meble rattanowe do ogrodu ? Oczywiście!

Kiedy już stworzymy własną przestrzeń ogrodową, warto się zastanowić nad meblami ogrodowymi. Wyboru należy dokonać przede wszystkim sugerując się własnymi potrzebami i gustami, o czym piszemy na naszym blogu. Rattan świetnie nadaje się do użytku ogrodowego w okresie wiosenno letnim. Mebelki świetnie wkomponowują się w altany, zajmują najważniejsze miejsca na tarasach, czy zwyczajnie lokują się na ogrodowych trawnikach. Będąc lekkimi umilają zmiany swoich lokacji. Świat na świeżym powietrzu, to zdecydowanie nasz świat. W miejsce ton betonu, wybieramy naturalny rattan, śpiew ptaków, świeże powietrze, a nawet gryzące komary :)

Meble rattanowe na taras

Aby użytkować należycie domowe tarasy będą nam niezbędne meble. Dzisiaj mamy dostęp do różnego typu mebli tarasowych, te rattanowe są jedną z możliwości. Decydującym tu będzie gust, lubimy się czuć dobrze w tworzonej przez nasz przestrzeni. Jeżeli więc kochasz naturę, otaczasz się elementami z niej pochodzącymi, naturalne meble rattanowe powinny spełnić Twoje oczekiwania.

Meble z rattanu naturalnego = meble ekologiczne

Rattan naturalny zdecydowanie jest unikalnym materiałem, a meble z niego produkowane charakteryzują się swoją unikalnością. Znajdziemy je w domu i ogrodzie. Są to meble pochodzące bezpośrednio od natury, najczęściej wykonywane pracą ludzkich dłoni. Meble naturalne, ekologiczne - albowiem tak można je określić, często tworzą wspólną całość z sielskimi, rustykalnymi oraz wnętrzami w stylu Boho.

  • promocja
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl