Ławki, sofy rattanowe

Tutaj znajdziesz meble rattanowe z wyróżnieniem na ławki i sofy rattanowe. W większości posiadamy modele dwuosobowe choć planowane jest poszerzenie asortymentu w tym zakresie. Staramy się aby nasze meble rattanowe były ciekawe, niekonwencjonalne, orientalne. Niedostępne nigdzie indziej.

Sofy rattanowe mają swoje zastosowanie w wielu miejscach a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Mogą na przykład pięknie zdobić przedpokoje czy tarasy i balkony, na przykład ponieważ wszystko zależy od Państwa koncepcji.

Naturalny rattan w sposób niewymuszony tworzy naturalne i przyjazną atmosferę, taką do której chce się wracać.
Sofy rattanowe

Sofy rattanowe do salonu

Rattan naturalny jest wręcz wymagany w naszym domu, zwłaszcza w naszych salonach i pokojach dziennych. Oczywiście jeżeli zależy nam na unikalnym stylu i wyjątkowym pięknie. Dlaczego ? Kochany, naturalny rattan jest z reguły bardzo cieplutki, wprowadza ciepły i przyjemny nastrój. Zauważ, że w salonach coraz częściej można zaobserować choćby rattanową sofę, w miejsce tej klasycznej - drewnianej. Pomimo, że meble drewniane są piękne to często są ciężkie wizualnie, rattan jest tego przeciwieństwm, sofy z rattanu najczęsciej są lekkie i przyjemne dla oka i przestrzeni.

Sofa rattanowa Prestono, ława z rattanu do domu i ogrodu Sofa rattanowa Prestono, ława z rattanu do domu i ogrodu
Cena: 1 799,00 zł 2 481,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl