Meble rattanowe

Głównymi cechami rattanu, jako materiału wykorzystywanego do produkcji mebli bądź produktów podobnych, jest lekkość, naturalna struktura, oraz szeroko pojęta stylowość. W dobie XXI coraz częściej wraca się do mebli naturalnych, nie trudno dzisiaj znaleźć salony, gdzie w miejsce skóry przebijają się np sofy wyplatane właśnie z rattanu, czy wikliny. Głównym powodem jest fakt, iż styl eklektyczny znajduje swoje miejsce w wielu gospodarstwach domowych.
Unikalne wzory

Meble rattanowe cechują się przede wszystkim lekkością i łatwością przenoszenia. Rattan jest lekkim materiałem o dużej wytrzymałości. Charakteryzuje go również orientalny wygląd i naturalność. Meble z niego wyprodukowane świetnie współgrają z elementami drewnianymi czy kamiennymi, a style rustykalne, prowansalskie, tworzą z nim piękne, stylowe wnętrza.

Meble rattanowe
Rattanowe meble, czy też błędnie przez niektórych nazywane ratanowe, są w 100 % meblami użytkowymi. Nie dość, że ich użytkownicy często zamawiają je do ogrodu, na taras czy na balkon, to co raz częściej da się zauważyć, że są również wykorzystywane w domu i mieszkaniu. Uwielbiane również przez właścicieli ośrodków wypoczynkowych i pensjonatów. I słusznie, są bowiem jedyne w swoim rodzaju, lekkie, trwałe, unikalne i śliczne. Ze względu na fakt, iż jesteśmy ich bezpośrednim importerem, meble te są u nas wyjątkowo tanie, w super cenach, dostępnych dla kieszeni większości Polaków.
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
Mała skrzynia, kufer drewniany abaka m32m Mała skrzynia, kufer drewniany abaka m32m
Seria: Abaka
Cena: 263,00 zł
zobacz więcej
Mała skrzynia z drewna m10m kufer z abaki Mała skrzynia z drewna m10m kufer z abaki
Seria: Abaka
Cena: 263,00 zł
zobacz więcej
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl