O nas
Import kontenerowce

Słowo o nas..

Jesteśmy bezpośrednim importerem oraz częściowym producentem mebli rattanowych i dekoracji. Również meble z litego drewna będą powiększać naszą bazę produktową. Kluczem naszej oferty jest, aby nasze przedmioty były połączone z naturą. Unikamy syntetycznych materiałów i produktów. Nasze wzory najczęściej są unikalne, nigdzie indziej niespotykane. Oferujemy je z przyjemnością, oferując tym samym część nas. Już teraz dziękujemy, że tu jesteś i to czytasz, bardzo nam z tego powodu miło, miło Cie poznać. Kochamy ludzi, kochamy Ciebie tylko za to, że jesteś człowiekiem. Jeżeli podoba Ci się nasz świat, zapraszamy Cię do niego z całego serca.

Z naszej strony gwarantujemy:

  • profesjonalne podejście do klienta, chociaż nie zawsze się udaje
  • unikalność i naturalność produktów, tu bez wyjątku
  • pełną informacje na każdym etapie realizacji zamówienia, o tak.
  • fachową pomoc w dokonywaniu zakupów
  • możliwie szybką realizację, chociaż pewnie czasami dałoby się szybciej
  • i najważniejsze, że nie każdego uda nam się zadowolić, pomimo szczerych chęci

Nasza Idea

Jesteśmy polską firmą rodzinną, która kocha wszystko co naturalne. Łączymy piękno natury z produktami, które dzięki niej w sposób ekologiczny można wytworzyć. Jak to w rodzinie, niejednokrotnie się spieramy, o to co Państwu oferować, w jaki sposób i na jakich zasadach. Fundamentem jednak jest chęć zaproszenia Państwa do naszego świata, świata spokoju, harmonii, pełnego szacunku, świata otoczonego naturą i produktami od niej pochodzącymi. Nasze produkty nie są maszynowo idealne, perfekcyjnie symetryczne, tak samo jak i natura - to w naszym odczuciu jest ich pięknem. Są robione ręcznie z zachowaniem swojej strukturalnej naturalności.

Warto wspomnieć, że ów spokój, który niezaprzeczalnie natura posiada i do którego nas zaprasza, jest nam dzisiaj szalenie potrzebny. W dobie tak wszechobecnego pędu, wręcz konieczne jest choćby chwilowe zwolnienie. Naturalne produkty pomagają tworzyć przyjazne przestrzenie, te z kolei wpływają i tworzą nasze dobre samopoczucie.

Łączymy człowieka z naturą, styl z szerszym spojrzeniem, a pracę ludzkich dłoni z duszą oferowanych produktów.

Naturalny zachód słońca nad morzem
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl