Opóźnienie dostaw

Niestety z przykrością musimy poinformować, iż z powodów pandemicznych nasze dostawy zostały już 2 krotnie przełożone. Obecnie są bardzo duże problemy z transportem morskim, w związku z powyższym poniżej przedstawiamy aktualne informacje:

  • Dostawa Majowa została przełożona na koniec sierpnia ( już w trakcie transportu morskiego )
  • Dostawa Czerwcowa została przełożona na koniec sierpnia ( już w trakcie transportu morskiego )
  • Dostawa Lipcowa została przełożona na koniec sierpnia ( już w trakcie transportu morskiego )
  • Dostawa Wrześniowa - obecnie wciąż jest planowana na wrzesień, na drugą połowę września

Co to oznacza ?

Wszystkie złożone zamówienia, które dla przykładu miały być realizowane w maju, będą realizowane w sierpniu ( końcówka sierpnia ). Analogicznie pozostałe dostawy będą realizowane zgodnie z danymi powyżej. Dotyczy to zamówień już złożonych, które miały dane dostawy przypisane do swoich zamówień. Niestety mimo wszelakich prób nie pojawiły się możliwości wcześniejszego zrealizowania dostaw. Bezpośrednim powodem jest pandemia, a o problemach w transporcie można przeczytać praktycznie wszędzie. Nowe zamówienie, ze względu na fakt, iż obecnie statusy są już właściwe będą realizowane zgodnie z przypisanymi dostawami. 

Oczywiście jeżeli w związku ze zmianami mamy anulować złożone zamówienie prosimy o przesłanie takiej informacji na maila sklep@akspol.com.pl bądź przesłanie informacji na facebook'u.

Nie wiesz z jakiej dostawy zamawiałeś / zamawiałaś ?

Wszystkie informacje dotyczące Twojego zamówienia są w potwierdzeniu zamówienia, które to jest wysyłane zaraz po złożeniu zamówienia na podany przez Ciebie adres email. Znajdziesz tam informacje, jaka dostawa była przypisana do Twojego zamówienia.

Pomimo że nie mamy wpływu i robimy wszystko, aby jak najbardziej skrócić czas dostaw rozumiemy, że sytuacje nie jest komfortowa dla naszych klientów za najmocniej przepraszamy i prosimy o zrozumienie.

Zwrot towaru

gwarancja

Reklamacje

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl