Fotel z rattanu naturalnego

Ogrodowe meble rattanowe, a w tym fotel rattanowy oraz jemu podobne, to niezbędne pozycje każdego wyposażenia. Te z rattanu naturalnego charakteryzują się swoim niebanalnym wyglądem, lekkością oraz wytrzymałością. Pomimo iż są produkowane wyłącznie z naturalnego surowca, ich odporność jest bardzo zbliżona do tych, produkowanych ze sztucznych tworzyw. Ogrodowe meble mają być głównie praktyczne i trwałe co Państwu gwarantujemy.
Rattan wewnątrz

Takie miejsca jak balkony, tarasy, ogrody, kąciki czytelnicze, czy po prostu domy co raz częściej doceniają rattan. Każde miejsce, które ma się w naturalny sposób wyróżniać i budzić ciepłe odczucia, zawiera przedmioty z naturalnych tworzyw, fotele rattanowe idealnie się do tego nadają.

Fotel rattanowy

Fotel rattanowy, z nim zawsze dobrze

Ról fotela rattanowego nie sposób precyzyjnie określić, ponieważ jego zastosowanie jest ogromne. Znajduje on swoje miejsce zarówno w sypialniach, zapraszany jest do kuchni, do salonu, a i proszony jest często na taras, czy na balkon. Można nawet powiedzieć, że jest uniwersalny, a jego praktyczność uzależniona jest jedynie od naszej wyobraźni. Naturalny fotel rattanowy pełni rolę zarówno tę użyteczną, jak i dekoracyjną. Łączy dobry styl z naturalnością, wprowadza lekką rustykalność, cieszy swoim pięknym wyglądem.

Krzesła i fotele rattanowe do domu i ogrodu

Dom to nasze serce, nadaje odpowiednie tempo naszemu życiu. Czasami, w momentach naszej słabości, musi nas otulić ciepłem i bliskością, innymi razy ma być przestrzenią zabawy i przyjemności. Z domu wychodzimy i do domu wracamy, jest fundamentem naszego bytu i równie istotnie oddziałuje na nas samych. Przez dom rozumiemy przestrzeń, gdzie czujemy się bezpiecznie. Może to być zarówno mieszkanie w bloku, dom na obrzeżach miasta, a nawet wynajmowany pokój. To akurat nie ma znaczenia, przeciwnie do roli jakie dane miejsce ma odgrywać. Wszyscy potrzebujemy domu. Dom z rattanowymi elementami, dom z meblami z rattanu naturalnego pozwala daną przestrzeń uczynić dobrze zbalansowaną. Jeszcze nie tak dawno temu żyliśmy więcej na świeżym powietrzu, dzisiaj podświadomie za tym tęsknimy. Meble naturalne, w tym fotele rattanowe świetnie nadają się od lekkie powrotu do korzeni. Są tworem natury, posiadają unikalne właściwości, nawiązują i łączą się z tym co za betonowymi ścianami.

Fotele z rattanu do salonu

Salon domowy powinien być taki "nasz". Inaczej mówiąc, powinniśmy tak go projektować i urządzać, aby nam służył i czas w nim spędzany był przyjemny. Dobrze jak będzie dobrze korespondował z osobowościami mieszkańców, albowiem jak w powszechnie wiadomo, są gusta i guściki. Naszym zdaniem dobrze jest, aby w salonie nie brakowało naturalnych akcentów, taką rolę może właśnie pełnić fotel rattanowy będąc wyrazem jego indywidualizmu albo współtworzący większą spójną całość.

Fotele rattanowe z podnóżkami

Do oferowanych przez nas rattanowych foteli, często również tych ogrodowych, staramy się projektować i proponować podnóżki rattanowe. Mają one pełnić rolę uzupełniającą, być wsparciem do pełnego relaksu po ciężkim dniu. Całość jak zawsze wykonywana jest ręcznie, co gwarantuje unikalność każdego takiego kompleciku.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl